Radni Miasta Radzionków oraz okręgi wyborcze przez nich reprezentowane

Okręg wyborczy nr 1

mgr Jacek Samol
j.samol@radzionkow.pl
Granice okręgu: Miedziowa, Zofii Nałkowskiej, pl. Stefana Okrzei, Szybowa, Wawelska

Okręg wyborczy nr 2

Aneta Niedźwiecka
a.niedzwiecka@radzionkow.pl
Granice okręgu: Artura, Bezpieczna

Okręg wyborczy nr 3

mgr inż. Grzegorz Szeremeta
g.szeremeta@radzionkow.pl 
Granice okręgu: Stefana Jaracza, Jana Kużaja od nr 72A do nr 74D, Objazdowa, ks. Pawlaka, Południowa, gen. Władysława Sikorskiego, Strzelców Bytomskich, Średnia

Okręg wyborczy nr 4

Piotr Tobór
p.tobor@radzionkow.pl
Granice okręgu: Artylerzystów, Fizylierów, Grenadierów, Huzarów, Kadetów, Kirasjerów, Komandosów, Lotników, Łąkowa, Piechurów, Saperów, Skotnicka, Wopistów, Zwiadowców

Okręg wyborczy nr 5

mgr Karol Pietryga
k.pietryga@radzionkow.pl
Granice okręgu: Aleksandra Gierymskiego, Gwarków od nr 51 do nr 79, Jana Kużaja od nr 1 do nr 70, Nieznanego Żołnierza, Poprzeczna, Szczęśliwa, Wandy

Okręg wyborczy nr 6

Robert Tobór
r.tobor@radzionkow.pl
Granice okręgu: Gajdasa, Gwarków od nr 2 do nr 50, bp. Ignacego Krasickiego, Lipoka, Mazura, Męczenników Oświęcimia od nr 37 do nr 62, Ogiermana, Pod Lipami, Stanisława Schwallenberga, Henryka Sienkiewicza, Stypy, Szymały od nr 17 do nr 103, Unii Europejskiej, Windera

Okręg wyborczy nr 7

Marian Dziembała
m.dziembala@radzionkow.pl
Granice okręgu: Karola Adamieckiego, Barbórki, Marii Dąbrowskiej, Mikołaja Kopernika od nr 1 do nr 16, Larysza, Lawendowa, Miła, Przyjaźni, Wiktorii, Wiosenna, Wspólna, Zwycięstwa

Okręg wyborczy nr 8

dr Klaudiusz Jania
k.jania@radzionkow.pl   
Granice okręgu: Pawła Broncla, Czwartaków, Danielecka, Długa (numery parzyste), Wandy Jordanówny, Krzywa od nr 25 do nr 27, Józefa Pankiewicza, Piastowska, Pisalskiego, I Powstania, Sadowa od nr 90 do nr 106, 27 Stycznia, Szylera

Okręg wyborczy nr 9

Urszula Pluskota
u.pluskota@radzionkow.pl
Granice okręgu: ks. dr. Józefa Knosały od nr 61 do nr 75, Sadowa od nr 36 do nr 88

Okręg wyborczy nr 10

Andrzej Hajda
a.hajda@radzionkow.pl 
Granice okręgu: Długa (numery nieparzyste), pl. Jana Pawła II, Jana Kilińskiego, Krzywa od nr 2 do nr 21, pl. Letochów, Męczenników Oświęcimia od nr 1 do nr 36, Podchorążych, Szymały od nr 1 do nr 16, Śródmiejska od nr 3 do nr 32 b

Okręg wyborczy nr 11

mgr inż. Stefan Hajda
s.hajda@radzionkow.pl 
Granice okręgu: Cmentarna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Góra Powstańców Śląskich, Górna, Grunwaldzka, Grzybowa, Jaśminowa, Mikołaja Kopernika od nr 17 do nr 28, Księżogórska, Józefa Lompy, Magnoliowa, Ogrodowa, Plebiscytowa, Stolarska, Studzienna, Śródmiejska od nr 1A do nr 1D, Wielkopolska, św.Wojciecha od nr 2 do nr 25A, Zejera

Okręg wyborczy nr 12

Wojciech Tobor
w.tobor@radzionkow.pl
Granice okręgu: Karola Chodkiewicza, Ciasna, Holewiny, Jana III Sobieskiego, Klasztorna, Kowalska, Kraka, Anieli Krzywoń, Orzechowska, Pożarna I, Pożarna II, Skryta, Srebrna, Szeroka, św. Wojciecha od nr 26 do nr 90

Okręg wyborczy nr 13

Krystian Strzelczyk
k.strzelczyk@radzionkow.pl
Granice okręgu: Nakielska, Cypriana Kamila Norwida od nr 25 do nr 65 (numery nieparzyste), Obrońców Pokoju, Piaskowa, Pietrygów, Piwna, Władysława Stanisława Reymonta, Juliusza Słowackiego, ks. Stanisława Staszica, Wapienna, św.Wojciecha od nr 91 do nr 141

Okręg wyborczy nr 14

mgr inż. Dawid Tomczyk
d.tomczyk@radzionkow.pl
Granice okręgu: Jana Brzechwy, Chełmska, Franiela, ks. dr. Józefa Knosały od nr 1 do nr 20, Kruczkowskiego, Cypriana Kamila Norwida od nr 1 do nr 23 (numery nieparzyste), Cypriana Kamila Norwida od nr 2 do nr 50a (numery parzyste), Emilii Plater, Rowowa, Stefana Stoińskiego, Wrodarczyka

Okręg wyborczy nr 15

mgr Weronika Sitarz
tel. prywatny: 510-749-512
w.sitarz@radzionkow.pl
Granice okręgu: ks. dr. Józefa Knosały od nr 22 do nr 59, ks. dr. Józefa Knosały od nr 77, Sadowa od nr 1 do nr 34